Sortiment

Vyberáme z našej ponuky

Všetko pre hrubú stavbu, izolácie, zatepľovanie, strechy, sadrokartón, až po stavebnú chémiu, farby-laky, spojovací materiál, či ochranné pracovné pomôcky…

Sádrokartón SINIAT

Sadrokartón je ideálny materiál pre rýchly spôsob suchej výstavby. Uplatnenie nájde nielen v novostavbách, ale tiež pri rekonštrukciách a opravách obytných i komerčných priestorov.

Odkvapový systém KJG

Odkvapový systém KJG je typický kvalitou použitých materiálov a dokonalou povrchovou úpravou. Vďaka tomu sa vyznačuje dlhou životnosťou, trvácnosťou, stálefarebnosťou bez potreby údržby.

Kazetové stropy ARMSTRONG

ponúkajú široké možnosti využitia Sú vhodné pre komerčnú i bytovú výstavbu. Vyrábajú sa z minerálnej vlny, ílu, škrobu a perlitu. Majú výborné tepelné a zvukovo-izolačné vlastnosti. Sú umývateľné a majú dlhú životnosť.

Tepelná izolácia KNAUF

V našej ponuke nájdete sortiment od popredného svetového výrobcu Knauf – minerálne a kamenné vaty určené na zateplenie celej stavby od podlahy po strechu. Knauf – cenovo dostupná a zdravá izolácia.

Murovacie materiály

Máme všetko potrebné stavbu Vášho domu. Či už ste  zástanca klasickej pálenej tehly, alebo patríte medzi tých, ktorí preferujú pórobetónové tvárnice. Ponúkame pálenú tehlu BRITTERM i porobetón PORFIX.

Omietky, lepidlá

Ucelený sortiment výrobkov suchých maltových zmesí, vápenno-cementové i sadrové omietky, stierky, škárovacie materiály, lepiace hmoty. V našej ponuke nájdete sortiment značiek SIKA, BAUMIT, SAKRET…

Hutnícky materiál

Zo širokej ponuky vyberáme: rúry bezošvé, rúry konštrukčné, jaklové profily, profily L,T,U,I, plechy pozinkované aj čierne a ich delenie, betonárska oceľ a kari siete do betónu, …

Polykarbonátové dosky

Komôrkové dosky, bežne známe pod názvom Lexan – vhodný na prekrytie prístreškov, zimných zázrad, alebo ako panely na uzavretie priestoru. Poskytuje dostatok svetla.

Ďalší sortiment

Spojovací materiál, pletivá, kotviace materiály, farby, stavebné príslušenstvo, náradie a nástroje pre profesionálov i domácich majstrov, OOP, a ešte omnoho viac.

Máte otázky?

Zavolajte nám 0907 834 476

Potrebujete poradiť s výberom vhodných materiálov, alebo sa spýtať, či máme práve to, čo potrebujete na sklade?